TP-LINK Router Mercusys MR60X WiFi 6 AX1500 2LAN 1WAN

17a28467011e8819eb5766d48a51af5c
 • nowość
Dostępność: średnia ilość
Cena brutto: 185,00 zł 185.00
Cena netto: 150,41 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

MR60X Dwupasmowy router Wi-Fi 6, standard AX1500

 • Zmodernizuj swoją sieć do Wi-Fi 6 - MR60X jest wyposażony w najnowszy standard Wi-Fi 6, zapewniając tym samym więcej jednoczesnych połączeń, większy zasięg Wi-Fi i szybką transmisję danych.
 • Prędkość do 1,5 Gb/s - Optymalne prędkości WiFi osiągające do 1,5Gb/s (1201 Mb/s w paśmie 5GHz i 300 Mb/s w paśmie 2,4GHz).
 • Zwiększona pojemność sieci - OFDMA i MU-MIMO umożliwiają jednoczesną transmisję z i do kilku urządzeń, zwiększając w ten sposób ogólną wydajność sieci.
 • Większy i silniejszy zasięg - 4 dookólne anteny o wysokim zysku i technologia Beamforming rozsyłają silny sygnał Wi-Fi w Twoim domu.
 • Gigabitowe porty - Wykorzystaj w pełni możliwości, jakie daje szybki Internet i przesyłaj dane z oszałamiającą prędkością.
 • Niezawodna ochrona sieci - Najnowszy standard WPA3 zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa.
 • Redukcja zakłóceń sieci - Kolorowanie BSS minimalizuje zakłócenia generowane przez sąsiednie sieci, aby zwiększyć wydajność transmisji.
 • Funkcja Smart Connect - Inteligetne dobieranie najlepszego pasma dla każdego urządzenia

Zmodernizuj swoją sieć do Wi-Fi 6
Najnowszy standard Wi-Fi 6 implementuje zaawansowane technologie stworzone do zapewaniania większej liczby jednoczesnych i stabilnych połączeń, większego zasięgu Wi-Fi oraz zachowania szybkiej transmisji danych. Dzięki temu, router może sprostać wysokim wymaganiom dotyczącym wydajności sieci bezprzewodowej.

Wyższy poziom prędkości do 40%
MR60X dzięki połączeniu 1024-QAM i długiego symbolu OFDM, zapewnia gigabitowe prędkości osiągające do 1500 Mb/s dla wszystkich Twoich urządzeń Wi-Fi - 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz i 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz. Graj online, oglądaj filmy 4K i ustaw wszystko na najwyższą jakość, bez wpływu na opóźnienia.

Cztery razy większa wydajność
Więcej strumieni + więcej urządzeń = lepsza zabawa
Standard Wi-Fi 6 bezsprzecznie podnosi wydajność sieci, stwarzając przestrzeń dla większej liczby urządzeń. Zastosowanie technologii OFDMA oraz MU-MIMO umożliwia routerowi MR60X osiągnięcie 4 razy większej pojemności i przepustowości w środowiskach z dużym ruchem danych w porównaniu do routerów pracujących w standardzie AC, co przekłada się na możliwość podłączenia większej liczby urządzeń.

Obejmij zasięgiem sieci cały dom
Cztery anteny zewnętrzne o wysokiej wydajności dostarczą sygnał Wi-Fi do każdego zakątka Twojego domu. Technologia Beamforming umożliwia wykrywanie urządzeń i przesyłanie w ich kierunku mocnego sygnału Wi-Fi, dbając tym samym o stabilność połączeń.

Niezawodna ochrona
Wraz z najnowszym protokołem WPA3, Twoja sieć domowa zyskuje lepszą ochronę i niezakłócone działanie. Na jej straży stoi trudniejszy do złamania klucz szyfrowania haseł Wi-Fi oraz wzmocniona ochrona przed atakami "brute force".

Ochrona przed atakami "brute force"
Zapobieganie atakom polegającym na odgadywaniu haseł i ochrona przed nieupoważnionym dostępem nawet w przypadku korzystania ze słabego hasła.

Bezpieczeństwo danych
Wykorzystanie FS sprawia, że nawet w przypadku złamania haseł, intruz nie będzie w stanie rozszyfrować przejętych danych.

Zaawansowane szyfrowanie dostępu
Szyfrowanie oparte na kluczach 128-bitowych zapewnia aktywną ochronę przed atakami i nieuprawnionym dostępem.

Mniej zakłóceń Wi-Fi
Kolorowanie BSS oznacza ramki danych pochodzące z różnych Punktów dostępowych, co pomaga zminimalizować zakłócenia sygnału powodowane przez sąsiednie sieci i zwiększyć wydajność transmisji.

Ograniczenie zużycia energii
Mechanizm Target Wake Time (TWT) w istotny sposób przyczynia się do wydłużenia czasu uśpienia urządzeń i pracy baterii, zwłaszcza w przypadku urządzeń mobilnych oraz IoT.

Funkcja Smart Connect łączy działanie dwóch pasm
Funkcja Smart Connect łączy działanie pasma 2,4GHz i 5GHz, dzięki czemu występują pod jedną nazwą SSID. Zapewnia to urządzeniom możliwość łączenia się z mniej obciążonym w danym momencie pasmem. W ten sposób Twoje urządzenia zawsze działają z optymalną wydajnością nawet wtedy, gdy przemieszczasz się po domu.

Łatwa konfiguracja z aplikacją MERCUSYS
Aplikacja MERCUSYS jest najprostszym sposobem na skonfigurowanie i zarządzanie siecią Wi-Fi w domu i poza nim. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, a w ciągu kilku minut skonfigurujesz swój router. Potrzebujesz jedynie urządzenia z iOS lub Androidem.

Rozbudowane funkcje dla każdego:

 • Kontrola rodzicielska - Ustaw odpowiednie reguły, aby chronić swoją rodzinę, tworząc odpowiedzialny i bezpieczny dostęp do internetu
 • Sieć dla Gości - Pozwala gościom łączyć się do Twojej sieci WiFi w łatwy i bezpieczny sposób, chroniąc przy tym Twoją prywatność
 • Quality of Service - Priorytetowanie urządzeń w sieci
 • Obsługa IPTV - IGMP Proxy/Snooping, Bridge i Tagowanie VLAN pozwala zoptymalizować strumieniowanie IPTV
 • Wsparcie IPv6 - Korzystaj z usługi IPv6 świadczonej przez Twojego ISP, która umożliwia odwiedzanie witryn korzystających z protokołu IPv6

Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja
Sieć WAN: Dynamiczne przydzielanie adresów IP Statyczne przydzielanie adresów IP PPPoE L2TP PPTP Zarządzanie: Kontrola dostępu Zarządzanie lokalne Zarządzanie zdalne DHCP: Serwer Lista klientów DHCP Funkcje NAT: Przekierowanie portów Port Triggering UPnP DMZ Zapora sieciowa: SPI Firewall Wiązanie adresów IP i MAC Sieć dla gości: Sieć dla gości 2,4 GHz Sieć dla gości 5 GHz

Dane techniczne

Zysk anteny 5 dBi
Bezpieczeństwo WPA / WPA2-Personal WPA2 / WPA3-Personal
Typ gwarancji gwarancja normalna
Okres gwarancji (miesiące) 36
Wymiary 175,6 x 157,2 x 45 mm
Akcesoria w zestawie Router MR60X Zasilacz Instrukcja szybkiej instalacji Kabel Ethernet RJ45
Model Mercusys MR60X
Wymagania środowiskowe Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~40°C Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, bez kondensacji Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, bez kondensacji
Architektura sieci GigabitEthernet
Typ xDSL
Pasmo 2,4 GHz • 5 GHz
Liczba anten 4
Antena Zewnętrzna stała
Kolor Czarny
Porty we/wy 1 x WAN (RJ-45) • 2 x 10/100/1000 Mbit/s
Standardy 802.11a • 802.11ac • 802.11ax • 802.11b • 802.11g • 802.11n

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl